Valikko

KiipMTB 2021 ilmoittautuneet

Ilmoittautuneet per 26.9.2021.

Jälki-ilmoittautuminen mahdollista paikan päällä lauantaina 2.10.2021 klo 12:00-14:00 ja sunnuntaina 3.10.2021 klo 8:00-10:30.

 

Pitkä matka 34 km – naiset

Honkavuori Elina, TCC
Häkkinen Hanna, Reaktor Stanga Racing
Jaakkola Päivi, Hatunen
Laine Merja, VlkMTB
Mäkinen Sanna, Reaktor Stanga Racing
Nieminen Tiina, Hatunen
Peltopuro Minna
Seppänen Iiris
Törmä Elina, Team Kurakettingit

Pitkä matka 34 km – miehet

Aalto Jappe
Ahlnäs Andreas, Skogsund Racing Team
Alanko Johan, Lohja Trails
Anglé Markus Suuliksen, Zykä Klubi
Eerola Juha, Pain For Fun
Englund Niko, Kanta-Hämeen pelastuslaitos
Eskelinen Elias, Rajamäen Kehitys
Hinkkala Sakari, Kanta-Hämeen pelastuslaitos
Heikkilä Tommi, TCC
Hirviniemi Antti, HyPy
Holma Tuukka
Huovinen Johannes
Hämäläinen Pekka, Vastapaine
Ijäs Petteri, Sivistys ja kaupunkinmatkailuyhdistys
Jaakkola Marko, Suuliksen Zykä Klubi
Juutilainen Janne, TeamTunkkaus
Jänisniemi Mikko, NFT
Kallioniemi Janne, LaPy
Karppinen Juho
Kopra Jiri, Sisu-kerho
Korhonen Arto, Janakkalan Jana
Koskela Pertti
Laine Kimmo, TeamTunkkaus
Laine Kari, VlkMTB
Laulumaa Samuli, Pyörärinki
Liukkala Jaakko, Renko Vargarna
Mannerkivi Aleksi, Royal Cycling Team
Moloney Seamus
Munnukka Antti, Parolan Pyörähuolto
Mutanen Eino, Rake
Numminen Janne
Raudus Timo
Rikala Janne, TCC
Rissanen Antti
Rissanen Markku
Saarikko Jouni, IK-32
Seppälä Toni, Musta Neliö
Snicker Juha-Matti
Syrjänen Otto, Syrjänen Racing
Tervala Mika, Suuntavaisto SK
Turunen Simo, Continental-Focus
Törmä Pasi, Team Kurakettingit
Vehkakoski Ville
Venäläinen Antti, MetsäSpinning
Vironen Esa, CustomSki

Pitkä matka 34 km – sähköpyörä

Ajanto Pekka, IBD Cycling
Autio Marja
Eerola Per, Pain For Fun
Heikkilä Leena, TCC
Hellman Toni
Lindfors Kim
Poijärvi Sakari
Saarikoski Tero
Silvola Antti, Hatunen
Simola Jukka, Hatunen & LVI-Häme
Toiviainen Santeri
Viiala Jorma, TCC
Vilkman Marika
Virtanen Samuli, Hlmk
Ylä-Soininmäki Harri

Lyhyt matka 17 km – naiset

Ahlnäs Aino, Skogsund Racing Team
Koskela Aija, Parolan Pyörähuolto
Kuuras-Tuohimaa Inka, Konecranes Finland
Laitinen Minna
Laitinen Sanna
Messo Maria
Räni Epp
Törmä Johanna
Valkeapää Kaisa, Team Kurakettingit

Lyhyt matka 17 km – miehet

Jokinen Juha-Matti, Hatunen
Jääskeläinen Markku
Keskitalo Mikko, Tawast cycling club
Korhonen Tatu
Kuikka Juho, HM Lämpö
Kuossari Mikko, Tervakosken Pato
Kylmälä Pertti, Team Retrot
Liusjärvi Sampo, TCC
Niemelä Veikko-Sakari, Hatunen & LVI-Häme
Ollinen Tero
Paavonkallio Heikki
Peltoluhta Valtteri
Prinkkilä Teemu
Rönkkö Timo
Saarikko Akseli
Saarinen Jesse
Saastamoinen Samppa, Hatunen & LVI-Häme
Salmi Jere
Seppälä Joona
Seppälä Akseli
Siren Jarkko, kiva polkee
Siren Valtteri, kiva polkee
Sjöqvist Johan
Syrjänen Otto, Syrjänen Racing
Toivonen Tomi
Toivonen Veikka
Vuorinen Jarmo, JSPS
Vuorinen Jerry, Kurejoen Kiitäjät
Vuorinen Roope, TCC
Äijö Mikko

Lapset alle 12 v., 6 km – tytöt

Niemelä Pipsa, Hatunen
Törmä Mira, Team Kurakettingit
Törmä Viivi, Team Kurakettingit

Lapset alle 12 v., 6 km – pojat

Enojärvi Aatu
Laakso Eetu
Luukkonen Ilmari
Ollinen Santeri
Reinsalu Maksim
Snicker Akseli
Tuikka Miki
Turunen Akseli
Turunen Ilmari