Valikko

Kiipulasäätiön ja toimialojen johto

Kiipulan koulutus- ja kuntoutustoimintaa ylläpitää Kiipulasäätiö. Kiipulan muodostavat Kiipulan ammattiopisto, Kiipulapalvelut sekä Kiipula Gardens.

Henkilöhaku

Kiipulasäätiö

Toimitusjohtaja
Jukka Kujala
puh. 040 9052 827
jukka.kujala@kiipula.fi

Talousjohtaja
Kaija Oksanen
puh. 040 905 1612
kaija.oksanen@kiipula.fi

Hallintopäällikkö
Ritva Ruohonen
puh. 050 3003 767
ritva.ruohonen@kiipula.fi

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö
Ulla Harju
puh. 040 9013 061
ulla.harju@kiipula.fi

Laatu, arviointi ja kehittäminen

Kehitysjohtaja
Petteri Ora
puh. 050 3003 764
petteri.ora@kiipula.fi

Laatupäällikkö
Laura Hahl
puh. 050 4204 107
laura.hahl@kiipula.fi

Kiipulan ammattiopisto

Rehtori
Toimitusjohtaja Jukka Kujala
puh. 040 9052 827
jukka.kujala@kiipula.fi

Apulaisrehtori
Anne Saari
puh. 040 905 2884
anne.saari@kiipula.fi

Kiipulan kokous- ja tilapalvelut

Myyntipäällikkö
Annika Rosenberg
puh. 040 7715 775
annika.rosenberg@kiipula.fi

Kiipula Gardens

Ylipuutarhuri
Henni Koskimäki
puh. 050 3003 753
henni.koskimaki@kiipula.fi

Kiipulan ammattiopiston koulutuspäälliköiden yhteystiedot löytyvät ammattiopiston toimipaikkasivuilta.